(0)
  назад

Jouvence Eternelle – поєднання дарів природи і досягнень науки

Всі лінії засобів по догляду за шкірою Jouvence Eternelle розробляються в лабораторіях в Швейцарії з використанням натуральних інгредієнтів і найсучасніших технологій. На основі революційної технології PhytoCellTec™ Alp Rose і комплексу активних компонентів екстрактів рослин. Фахівцями Jouvence Eternelle створені чотири ексклюзивні лінії косметичних засобів преміум-класу для догляду за шкірою.

Всі косметичні засоби не містять гормонів, парабенів і не призводять до звикання.

 

Ліні Alpine Gem Elixir

Щоденний швидкий Безін’єкційній ліфтинг обличчя, шиї та зони декольте. Феноменальний ліфтинговий ефект з пролонгованою дією. Найдрібніші частинки діамантової пудри з’єднуються з міжклітинної рідиною і заповнюють стоншені тканини, усуваючи зморшки і надаючи розкішне сяйво шкірі зсередини.

Рекомендується для щоденного домашнього догляду за тонкою, сухою, в’янучою шкірою в період постменопаузи.

 

Лінія Alpine Gold Collagen

Розкішний догляд з хелатним золотом 24 карата для в’янучої шкіри після 35 років. Ідеальний для сухої, пігментованної шкіри. Незамінний для лікування купероза і усунення причин його проявів. Цінна допомога для любителів приймати сонячні ванни.

 

Лінія Alpine Caviar 

Антиоксидантний, регенеруючий догляд з екстрактом водоростей роду каулерпи. Лінія ідеально підходить для проблемної шкіри з пігментацією, куперозом, слідами постакне, фіброзними утвореннями. Відновлює шкірний бар’єр та імунітет шкіри. Ущільнює епідерміс і покращує тургор, захищає від фотостаріння. Усуває на клітинному рівні епідермальну і дермальну гіперпігментацію. Рекомендується в якості регулярного догляду для швидкого досягнення рівного тону і аристократичного фарфорового кольору обличчя.

 

Лінія Alpine Celullar

Всі засоби лінії є базовим комплектом для клітинного відновлення шкіри – усунення зморшок, посилення тургору і тонусу, усунення пігментації, створення рівного тону і фарфорового кольору обличчя.

 

Лінія для чоловіків Alpine JE Men

Комплекс антиоксидантних , регенеруючих та захисних властивостей. Швидко усуває сліди втоми на обличчі. Розгладжує зморшки і запобігає їх подальшому утворенню. Ідеальний засіб для чутливої шкіри.

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку