(0)
  назад

Balmain Hair Couture

Balmain Hair Couture має дві унікальні лінії для укладання та догляду за волоссям. Основне завдання стилістів — створити слухняне, м'яке і здорове волосся, яке підійде для різних випадків, від ділового обіду, виходу у світ до вечірнього заходу.

Базові засоби для волосся Balmain Paris Couture подібні до предметів моди, зроблених за спеціальним замовленням, які підкреслюють природну красу жінки. Асортимент продукції Balmain Hair Couture включає будь-які інструменти для створення зачісок та образів, що стали легендарними та перебувають поза часом.

Перевага продукції полягає у складах. Два основних інгредієнти - протеїни шовку та еліксир аргани. Вся продукція має легку формулу, яка надає волоссю миттєвий ефект, що омолоджує, і стійкий об'єм.

Balmain Hair Couture прагне до того, щоб у складі продуктів для догляду та укладання волосся не було сульфатів та парабенів. За відсутності сульфатів у складі засобів подразнення шкіри голови та вплив шкідливих речовин скоротиться, а рівень утримання вологи у волоссі підвищиться. Це дозволить покращити природне зволоження волосся та зберегти колір фарбованого волосся. Парабени - це консерванти, що запобігають зростанню бактерій у продуктах. Парабени можуть викликати алергічні реакції та посилювати стан шкіри голови. Використання засобів для догляду та продуктів для укладання, що не містять у своєму складі парабени та сульфати, є більш здоровим та безпечним способом догляду за волоссям та шкірою голови.

Всі засоби для догляду та укладання волосся збагачені протеїнами шовку. Шовк - це дорогий матеріал, який здавна цінується і вважається найкращим із волокон завдяки своїй міцності. Після того, як протеїни шовку висихають на волоссі, вони стають прозорою кристалічною захисною плівкою. Ця плівка запечатує кутикулу волосся і може запобігти пошкодженню волосся лужними речовинами, що входять до складу продуктів для волосся. Така захисна плівка допомагає збільшити еластичність волосся та його природний блиск. Протеїни шовку виконують особливу захисну функцію у продуктах для волосся.

Аргановий еліксир відомий як природний косметичний продукт, що омолоджує. У його складі ферулова кислота, вісім незамінних жирних кислот, каротиноїди, антиоксиданти, стерини, сапоніни та поліфони. Він також містить велику кількість вітаміну Е, що є необхідним компонентом для шкіри, і сквален, відомий своїми властивостями захисту від раку шкіри. Саме таке унікальне поєднання природних, рідкісних та найважливіших компонентів дозволяє продукту творити чудеса. Еліксир з аргановим маслом діє волосся на різних рівнях.

Він зволожує волосся природним чином. Ефективно діє на зайве кучеряве і грубе за структурою волосся. Добре підходить для догляду за неслухняним волоссям. Відновлює гладкість волосся і робить його м'яким і слухняним.

Характерний аромат всіх продуктів Balmain Paris Hair Couture занесе вас у чудовий літній день. Легкий аромат розкривається на волоссі дивовижним поєднанням.

 

Balmain Hair Couture обладает двумя уникальными линиями для укладки и ухода за волосами. Основная задача стилистов — создать послушные, мягкие и здоровые волосы, которые подойдут для разных случаев, от делового обеда, выхода в свет до вечернего мероприятия.

Базовые средства для волос Balmain Paris Couture подобны предметам моды, сделанным по специальному заказу, которые подчеркивают естественную красоту женщины. Ассортимент продукции Balmain Hair Couture включает любые инструменты для создания причесок и образов, ставших легендарными и находящихся вне времени.

 Преимущество продукции заключается в составах. Два основных ингредиента — протеины шелка и эликсир арганы. Вся продукция имеет легкую формулу, которая придает волосам мгновенный омолаживающий эффект и устойчивый объем.

Balmain Hair Couture стремится к тому, чтобы в составе продуктов для ухода и укладки волос не было сульфатов и парабенов. При отсутствии сульфатов в составе средств раздражение кожи головы и воздействие вредных веществ сократится, а уровень удержания влаги в волосах повысится. Это позволит улучшить естественное увлажнение волос и сохранить цвет окрашенных волос. Парабены — это консерванты, предотвращающие рост бактерий в продуктах. Парабены могут вызывать аллергические реакции и усугублять состояние кожи головы. Использование средств по уходу и продуктов для укладки, не содержащих в своем составе парабены и сульфаты, является более здоровым и безопасным способом ухода за волосами и кожей головы.

Все средства для ухода и укладки волос обогащены протеинами шелка. Шелк — это дорогой материал, который издавна ценится и считается лучшим из волокон благодаря своей прочности. После того, как протеины шелка высыхают на волосах, они становятся прозрачной кристаллической защитной пленкой. Эта пленка запечатывает кутикулу волоса и может предотвратить повреждение волос щелочными веществами, входящими в состав продуктов для волос. Такая защитная пленка помогает увеличить эластичность волос и их естественный блеск. Протеины шелка выполняют особую защитную функцию в продуктах для волос.

Аргановый эликсир известен как природный омолаживающий косметический продукт. В его составе феруловая кислота, восемь незаменимых жирных кислот, каротиноиды, антиоксиданты, стерины, сапонины и полифоны. Он также содержит большое количество витамина Е, являющегося необходимым компонентом для кожи, и сквален, известный своими свойствами защиты от рака кожи. Именно такое уникальное сочетание природных, редких и важнейших компонентов позволяет продукту творить чудеса. Эликсир с аргановым маслом действует на волосы на разных уровнях.

Он увлажняет волосы естественным образом. Эффективно действует на излишне вьющиеся и грубые по структуре волосы. Хорошо подходит для ухода за непослушными волосами. Восстанавливает гладкость волос и делает их мягкими и послушными.

Характерный аромат всех продуктов Balmain Paris Hair Couture унесет вас в прекрасный летний день. Легкий аромат раскрывается на волосах удивительным сочетанием.

 

 

 

 

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку