(0)
  назад

Oribe Hair Care -нова категорія з догляду за волоссям

Сьогодні Oribe – це бестселер, удостоєний нагород бренд, який спричинив глибокі зв'язки зі своїми споживачами.


Засновник Oribe був переконаний, що його продукти повинні виходити за межі продуктивності. Він хотів, щоб стилісти та споживачі не просто бачили – але відчували – різницю. Засновники працювали з інноваційними лабораторіями та спеціалізованими співробітниками по всьому світу, створюючи власні рецептури, які справді перевершували все на ринку.

Результатом є лінія розкішних продуктів, які унікальні в кожній категорії: гелі, масла, спреї, які не відшаровуються, шампуні для догляду за шкірою, які готують волосся до укладання та ніжного балансу шкіри голови, маски, які мають багатство розкішного зволожуючого крему. І це тільки початок. Кожен продукт ретельно тестується, щоб переконатися, що він перевершує все інше.

У той час як продукти є ультрасучасними, склади є чистими – без парабенів та хлориду натрію. Всі продукти безпечні для кольору та кератину, мають захист від ультрафіолетового випромінювання для волосся. Вони діють як чаклунство.

Аромат
У той час як більшість компаній вибирають аромат із стандартного спектру ароматів, компанія Oribe Hair Care першою використала тонкий аромат у своїх засобах для волосся. Бренд співпрацював з легендарним парфумерним будинком 19-го століття, щоб створити свій фірмовий аромат Лазурний берег. Втілюючи гламур і тепло Французької Рів'єри, яскравий, спокусливий, аромат прокидається відтінками залитого сонцем калабрійського бергамоту, сицилійського апельсину, яблук Аоморі та листової зелені. Сандал, ветивер і хрумкий бурштин надають їм м'які, дерев'яні нотки, а тубероза і жасмин з білого метелика з рідної Куби створюють чуттєвий і підбадьорливий шлейф.

 

 

 

Сегодня Oribe - это бестселлер, удостоенный наград бренд, который вызвал глубокие связи со своими потребителями.
Основатель Oribe был твердо убежден, что его продукты должны выходить за пределы производительности. Он хотел, чтобы стилисты и потребители не просто видели - но чувствовали - разницу. Основатели работали с инновационными лабораториями и специализированными сотрудниками по всему миру, создавая собственные рецептуры, которые действительно превосходили все на рынке.

Результатом является линия роскошных продуктов, которые уникальны в каждой категории: гели , масла,спреи, которые не отслаиваются, шампуни для ухода за кожей, которые подготавливают волосы к укладке и нежному балансу кожи головы, маски, которые обладают богатством  роскошного увлажняющего крема. И это только начало. Каждый продукт тщательно тестируется , чтобы убедиться, что он превосходит все остальное.

В то время как продукты являются ультрасовременными, составы являются чистыми - без парабенов и хлорида натрия. Все продукты безопасны для цвета и кератина, имеют защиту от ультрафиолетового излучения для волос. Они действуют как волшебство.

Аромат
В то время как большинство компаний выбирают аромат из стандартного спектра ароматов, компания Oribe Hair Care первой использовала тонкий аромат в своих средствах для волос. Бренд сотрудничал с легендарным парфюмерным домом 19-го века, чтобы создать свой фирменный аромат, Лазурный берег. Воплощая гламур и тепло Французской Ривьеры, яркий, соблазнительный, аромат пробуждается оттенками залитого солнцем калабрийского бергамота, сицилийского апельсина, яблок Аомори и листовой зелени. Сандал, ветивер и хрустящий янтарь придают им мягкие, древесные нотки, а тубероза и жасмин из белой бабочки с родной Кубы  создают чувственный и бодрящий шлейф.

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку