(0)
  назад

Hysqia - турбота про жіноче тіло

Hysqia – це лінія регенеруючих засобів догляду, створена з єдиною метою – підкреслити та продовжити красу та неповторність кожної жінки.

Франка Скала Кова – натхненна засновниця Hysqia. Вона народилася Італії, але більшість життя живе у Швейцарії, подорожує світом, присвячуючи свого часу жіночої красі. Невтомна першовідкривальниця у дослідженні та пошуку нових інгредієнтів, Франка у 80-х роках стала однією із засновників відомої у всьому світі швейцарської косметичної марки Valmount Cosmetiques.

З цього часу Франка брала активну участь у створенні ексклюзивних засобів догляду Увага до потреб та бажань жінки, готовність завжди вислухати та вирішувати проблеми, постійний пошук унікальних продуктів та технологій зробили Франку відомою як провідного експерта з догляду за шкірою обличчя та тіла.

У 2009 році Франка створила революційну лінію – Hysqia – спеціалізований комплекс засобів по догляду за тілом, зоною декольте та інтимною зоною.

 

Hysqia - это линия регенерирующих средств ухода, созданная с эдинственной целью - подчеркнуть и продлить красоту и неповторимость каждой женщины.

Франка Скала Кова - вдохновленная основательница Hysqia. Она родиласьв Италии, но большую часть жизни живет в Швейцарии, путешествует по миру, посвящая свое время женской красоте. Неутомимая первооткрывательница виследовании и поиске новых ингредиентов, Франка в 80-х годах стала одной из основателей известной во всем мире швейцарской косметической марки Valmount Cosmetiques.

С этого времени Франка принимала активное участие  в создании эксклюзивных средств ухода Внимание к потребностям и желаниям женщины, готовность всегда выслушать и рещить проблемы, постоянный поиск уникальных продуктов и технологий сделали Франку известной как ведущего эксперта по уходу за кожей лица и тела.

В 2009 году Франка создала революционную линию - Hysqia - специализированный комплекс средств по уходу за телом , зоной декольте и интимной зоной.

Ви щойно додали до кошику:
Оформити замовлення Продовжити покупку